heading

Eucharistic Ministers

Winter 2018

* designates Mass Coordinator

Mass Dec. 16 - 17 Dec. 23 - 24 Dec. 30 - 31 Jan. 6 - 7
5pm C. Johnson* S. Regenye* L. Steveline* K. Wilkins*
C. Muller T. Senese M. Williams C. Johnson
C. Peters H. Steveline F. Adamo M. Petta
M. Petta L. Steveline E. Cressey S. Regenye
S. Regenye C. Wagner B. Garbowski J. Savell
J. Savell M. Wagner J. Giardina T. Senese
K. Wilkins M. Graziano H. Steveline
.  
8am S. Morgan* J. Davis* J. Logue* M. Moore*
R. Ring G. Seher A. Bell J. Rudisill
J. Rudisill C. Cocuzza S. Morgan C. Seher
C. Seher T. DaGrossa D. Murray E. Walker
E. Walker S. Havens R. Ravasio K. Bender
K. Bender G. Hutnick J. Ring C. Cocuzza
M. Moore R. Ring T. DaGrossa
.  
10am K. Noble* M. Polk* F. Blee* M. Marczyk*
M. Cropper M. Macready M. Nicholes B. Stokley
P. Dillon M. Marczyk K. O'Brien G. Stokley
R. Fatzinger G. Marigliano P. Pfaffman A. Triggs
B. Keenan J. McGuigan M. Roman J. Chase
D. Keenan C. Nedohon A. Spina M. Cropper
T. Nell B. Stokley P. Dillon
.  
11:30am D. Milazzo* K. Walls* M. Deleener*
R. Goldberg MJ. Dye B. Gartz
D. Maurer
no 
R. Dye P. Gaskill
J. Parker
scheduled
A. Erbacher D. Maurer
K. Walls
mass
G. Fenwick D. Milazzo
H. Berchtold P. Green J. Parker
 
Mass Jan. 13 - 14 Jan. 20 - 21 Jan. 27 - 28 Feb. 3 - 4
5pm C. Johnson* S. Regenye* L. Steveline* K. Wilkins*
L. Steveline E. Cressey J. Savell F. Adamo
C. Wagner B. Garbowski T. Senese E. Cressey
M. Wagner J. Giardina H. Steveline B. Garbowski
K. Wilkins M. Graziano C. Wagner J. Giardina
M. Williams M. Petta M. Wagner M. Graziano
F. Adamo D. Grayson M. Williams C. Johnson
 
8am S. Morgan* J. Davis* J. Logue* M. Moore*
G. Seher A. Bell C. Seher S. Havens
S. Havens R. Ravasio E. Walker G. Hutnick
G. Hutnick J. Ring K. Bender J. Logue
J. Logue R. Ring C. Cocuzza S. Morgan
M. Moore J. Rudisill T. DaGrossa D. Murray
D. Murray S. Havens J. Davis R. Ravasio
 
10am K. Noble* T. Nell* F. Blee* M. Polk*
R. Fatzinger C. Nedohon M. Nicholes B. Stokley
B. Keenan M. Nicholes K. O'Brien G. Stokley
D. Keenan K. O'Brien P. Pfaffman A. Triggs
M. Macready P. Pfaffman M. Polk F. Blee
G. Marigliano M. Polk M. Roman J. Chase
J. McGuigan K. Noble A. Spina M. Cropper
 
11:30am R. Goldberg* D. Milazzo* K. Walls* M. Deleener*
H. Berchtold P. Gaskill P. Green B. Gartz
M. Deleener R. Goldberg H. Berchtold P. Gaskill
MJ. Dye D. Maurer MJ. Dye R. Goldberg
R. Dye J. Parker R. Dye D. Maurer
G. Fenwick K. Walls G. Fenwick D. Milazzo
 
Mass Feb. 10 - 11 Feb. 17 - 18 Feb. 24 - 25 March 3 - 4 
5pm C. Johnson* S. Regenye* L. Steveline K. Wilkins*
M. Petta C. Wagner E. Cressey S. Regenye
S. Regenye M. Wagner B. Garbowski J. Savell
J. Savell K. Wilkins J. Giardina T. Senese
T. Senese M. Williams M. Graziano L. Steveline
H. Steveline F. Adamo C. Johnson C. Wagner
L. Steveline D. Grayson M. Petta M. Wagner
 
8am S. Morgan* J. Davis* J. Logue* M. Moore*
J. Ring G. Seher A. Bell J. Rudusill
R. Ring C. Cocuzza S. Havens C. Seher
J. Rudisill T. DaGrossa D. Murray E. Walker
C. Seher G. Hutnick R. Ravasio K. Bender
E. Walker M. Moore J. Ring C. Cocuzza
K. Bender R. Ring R. Ring T. DaGrossa
 
10am K. Noble* M. Marczyk* T. Nell* M. Polk*
P. Dillon J. McGuigan M. Polk J. Chase
R. Fatzinger C. Nedohon M. Roman M. Cropper
B. Keenan M. Nicholes A. Spina P. Dillon
D. Keenan K. O'Brien B. Stokley R. Fatzinger
M. Macready P. Pfaffman G. Stokley B. Keenan
G. Marigliano F. Blee A. Triggs D. Keenan
 
11:30am R. Goldberg* D. Milazzo* K. Walls* M. Deleener*
K. Walls B. Gartz P. Green R. Goldberg
H. Berchtold P. Gaskill H. Berchtold D. Maurer
M. Deleener R. Goldberg MJ. Dye D. Milazzo
MJ. Dye D. Maurer R. Dye J. Parker
R. Dye J. Parker G. Fenwick K. Walls
 
Mass March 10 - 11 March 17 - 18  March 24 - 25 March 31 - April 1
5pm C. Johnson* S. Regenye* L. Steveline* K. Wilkins*
M. Williams M. Graziano C. Wagner J. Giardina
F. Adamo C. Johnson M. Wagner D. Grayson
E. Cressey M. Petta M. Williams M. Graziano
B. Garbowski J. Savell F. Adamo C. Johnson
J. Giardina T. Senese E. Cressey M. Petta
D. Grayson H. Steveline B. Garbowski S. Regenye
 
8am S. Morgan* J. Davis* J. Logue* M. Moore*
G. Seher A. Bell C. Seher G. Hutnick
S. Havens R. Ravasio K. Bender S. Morgan
G. Hutnick J. Ring C. Cocuzza D. Murray
J. Logue R. Ring T. DaGrossa R. Ravasio
M. Moore J. Rudisill J. Davis J. Ring
D. Murray E. Walker S. Havens R. Ring
 
10am F. Blee* M. Marczyk* T. Nell* K. Noble*
M. Macready M. Nicholes B. Stokley P. Dillon
M. Marczyk K. O'Brien G. Stokley R. Fatzinger
G. Marigliano P. Pfaffman A. Triggs B. Keenan
J. McGuigan M. Polk F. Blee D. Keenan
C. Nedohon M. Roman J. Chase M. Macready
T. Nell A. Spina M. Cropper G. Marigliano
 
11:30am R. Goldberg* D. Milazzo* K. Walls* M. Deleener*
H. Berchtold G. Fenwick P. Green A. Erbacher
M. Deleener B. Gartz J. Parker G. Fenwick
MJ. Dye P. Gaskill H. Berchtold P. Gaskill
R. Dye R. Goldberg MJ. Dye B. Gartz
A. Erbacher D. Maurer R. Dye K. Walls